21 Temmuz 2015 Salı

Novacity Örnek Daire Lansmanı - Atabir İnşaat

Eskişehir’in yeni cazibe merkezinde Atabir İnşaat güvencesiyle yükselen inşaat projesi Novacity, Eskişehir’in en geniş metrekareye sahip konut projesi olarak modern yaşamın tüm olanaklarını sunuyor.  Eskişehir Eski Fabrikalar Bölgesinde yer alan lüks konut projesi, prestij ve konfor odaklı yaşam alanlarını hayata geçiriyor. 

 Şehrin En İyisi İle Tanışın’ sloganıyla yola çıkan Novacity, 8300 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Şimdiye kadar Eskişehir’in en büyük metrekareye sahip konut projesi olarak 39.000 metrekarelik inşaat alanı, sosyal tesisleri ve iş yerleri ile birçok ayrıcalığı bünyesinde barındırıyor. “Projemiz az katlı ve çok katlı olmak üzere 7 bloktan oluşuyor. Az katlı bloklarda 3+1 ve 4+1 daireler, çok katlı blokta ise 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Binaların zemin katında; alanı 400 ile 1600 metrekare arasında değişen farklı seçeneklerde iş yerleri, eksi birinci katta 2 bin 400 metrekarelik alanda spor kompleksi, spa merkezi ve kapalı havuzu içinde barındıran sosyal tesisler ve misafir otoparkları, ayrıca eksi ikinci katta her daireye iki araç kapasiteli otopark alanı yer alıyor.

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil